Sizin İçin Seçtiklerimiz

İlginizi Çekebilir

Jotun Boya Özellikleri, Jotun Boya Yorumlar

Jotun boya iyi mi
jotun boya özellikleri, jotun boya yorumlar

Jotun Boya Özellikleri: Jotun Boya, profesyonel ve bireysel kullanıcılara yönelik yüzlerce ürüne sahip. Profesyonel kullanıcılar için deniz boyaları, toz boyalar, endüstri boyaları, yat boyaları grubunda yüzlerce ürün çeşidi var.

Jotun Boya, hava alanları köprüler, binalar, kimyasal tesisler, gübre tesisleri, kara ulaşımı, madenler, açık deniz donanımları, petrol-gaz tesisleri, iskele ve limanlar, enerji santralleri, gemiler, tank çiftlikleri, yatlar için birçok çözüm sunuyor.    

Bireysel kullanıcılar için ise; iç cephe, dış cephe duvar boyaları vernikler, macunlar, uygulama aparatları ve yardımcı aparatlar ile son derece kaliteli ürün gamı var.

Jotun Boya Özellikleri

 jotun boya iyi mi
Jotun boya özellikleri

Jotun Boya Kimdir?

Jotun Boya, avrupa ve dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen boya firmalarından İsveç’li bir boya üreticisidir. 1926 da kurulmuş olan Jotun Boya; dünyada 90 dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.          

Türkiye’de Jotun Boya

Jotun Boya, 1986 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başladı. 1989 yılında Çerkezköy’de Jotun Toz Boya fabrikasını, 1993 yılında ise Jotun Boya fabrikasını kurdu.

Jotun Boya’nın son yıllarda Türkiyede’de bilinirliğini arttırma çabasına girdiğini görüyoruz. Tv, internet ve diğer reklam kanallarıyla kendini son kullanıcıya tanıtan Jotun; adeta biz zaten vardık, artık Türkiyede’de olacağız  mesajını veriyor.

Jotun Boya‘nın 2000’li yıllara göre Türkiye’deki bayi sayısını çok artırdığını ve bu amacına hızla ulaştığına tanık oluyoruz.

Jotun Boya Fiyatları Nasıl?

Piyasada en çok satılan iç cephe silikonlu silinebilir boya fiyatlarını Jotun Boya’nın fiyatları ile karşılaştırdığımızda Jotun Boya’nın fiyatlarının yüksek olduğunu görüyoruz. Jotun’un diğer boyalarında da fiyatlarının benzer boyalarda göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Jotun Boya Yorumlar ve Değerlendirme

jotun boya yorumları
jotun boya hakkında yorumlar

20 yıllık yapı kimyasalları ve boya tecrübemize dayanarak; ürün kalitesine göre Jotun Boya’yı değerlendirdiğimizde; oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca, Jotun Boya hakkında yorumlar da çok olumlu yönde. Kullanıcı hatalarını saymazsak, Jotun Boya, ne vaad ediyorsa onu veriyor. Kapatma, silinme, dayanıklılık v.s.

Sonuç olarak fiyatlara çok takılmayıp kaliteli ve sorunsuz boyalar istiyorsanız Jotun Boya ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Buradan Jotun Boya’nın iç cephe, dış cephe ve ahşap renklerine ulaşabilirsiniz.
Buradan Jotun Boya’dan iç cephe için renk fikirleri alabilirsiniz.
Buradan Jotun Boya’dan dış cephe boyaları ve ahşap boyaları için renk fikirleri alabilirsiniz.
Buradan Jotun Boya’nın uygulamasını indirip, duvarda istediğiniz renkleri görebilirsiniz.
Buradan size en yakın Jotun boya Bayisini bulabilirsiniz.

Jotun Boya’yı kullandıysanız deneyimlerinizi aşağıdaki ” jotun boya yorumlar ” kısmına yazabilirsiniz.

Yorumların denetimden geçtiğini hatırlatarak, marka değerlerini zedeleyici yorumlara yer verilmeyeceğini belirtelim.”

3 Yorum

  1. Merhabalar Ben şu an evimi Jotun Boya yaptırdım harika bir boya ilk defa bu kadar güzel ve kaliteli bir duvar boyası olduğunu anladık ve farkına vardık daha bugün ev yeni boyandı çok huzur ve ferahlatıcı bir boya oldu sakin ve Dinkin jotun Tokat Bayisi çalışan ekipine ve şirket sahibine teşekkür eder jotun ailesine ve ekipine başarılar daha yaratıcı günler diliyorum.

  2. 10 Yıldır Hollanda’da boya ,tadilat şirketim var,orada akzo nobel ürünü sikkens ve flexa ( marshall) kullanıyorum ,ben Türkiyeye döndüm burada 6 ay önce aynı şirketi kurdum ve hizmet veriyorum.3 ay önce Jotun fenomastic güzel evim serisiyle tecrübem oldu,mükemmel bir ürün kapatıcılığı,bakıştaki kalitesi çok güzel şirket olarak başka boya kullanmam jotun mükemmel ürün, bir ucuz serisi ipek mat seriside mükemmel,bu ,hizmeti 10 yıldır veren tecrübeli bir insan olarak JOTUN diyorum.Bu arada yazayım fenomastic macunuda mükemmel.

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu yapın!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

10,352BeğenenlerBeğen
36,885TakipçilerTakip Et
2,117TakipçilerTakip Et
1,522TakipçilerTakip Et

En Çok Okunanlar