Jotun Boya Özellikleri, Jotun Boya Fiyatları, Jotun Boya Yorumlar

0
106
Jotun boya özellikleri
Jotun boya özellikleri, jotun boya yorumlar

Jotun Boya Özellikleri : Jotun boya profesyonel ve bireysel kullanıcılara yönelik yüzlerce ürüne sahip. Profesyonel kullanıcılar için deniz boyaları, toz boyalar, endüstri boyaları, yat boyaları grubunda yüzlerce ürün çeşidi var. Jotun Boya, hava alanları köprüler, binalar, kimyasal tesisler, gübre tesisleri, kara ulaşımı, madenler, açık deniz donanımları, petrol-gaz tesisleri, iskele ve limanlar, enerji santralleri, gemiler, tank çiftlikleri, yatlar için birçok çözüm sunuyor.    

Bireysel kullanıcılara ise iç cephe, dış cephe duvar boyaları vernikler, macunlar, uygulama aparatları ve yardımcı aparatlar ile son derece kaliteli ürünler sunuyor.

Jotun Boya Özellikleri

jotun boya yorumları
Jotun boya özellikleri

Jotun Boya Kimdir?

Jotun Boya, avrupa ve dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen boya firmalarından İsveç’li bir boya üreticisidir. 1926 da kurulmuş olan Jotun Boya; dünyada 90 dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.          

Türkiye’de Jotun Boya

Jotun Boya, 1986 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başladı. 1989 yılında Çerkezköy’de Jotun Toz Boya fabrikasını, 1993 yılında ise Jotun Boya fabrikasını kurdu.
Jotun Boya’nın son yıllarda Türkiyede’de bilinirliğini arttırma çabasına girdiğini görüyoruz. Tv, internet ve diğer reklam kanallarıyla kendini son kullanıcıya tanıtan Jotun; adeta biz zaten vardık, artık Türkiyede’de olacağız  mesajını veriyor.

Jotun Boya’nın 2000’li yıllara göre Türkiye’deki bayi sayısını çok artırdığını ve bu amacına hızla ulaştığına tanık oluyoruz.

Jotun Boya Fiyatları Nasıl?

Piyasada en çok satılan iç cephe silikonlu silinebilir boya fiyatlarını Jotun Boya’nın fiyatları ile karşılaştırdığımızda Jotun Boya’nın fiyatlarının yüksek olduğunu görüyoruz. Jotun’un diğer boyalarında da fiyatlarının benzer boyalarda göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Jotun Boya Yorumlar ve Değerlendirme

20 yıllık yapı kimyasalları ve boya tecrübemize dayanarak; kalite olarak Jotun Boya’yı değerlendirdiğimizde; oldukça tatmin edici olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Jotun Boya kullanıcı yorumları da çok olumlu yönde. Kullanıcı hatalarını saymazsak, Jotun Boya, ne vaad ediyorsa onu veriyor. Kapatma, silinme, dayanıklılık v.s.

Sonuç olarak fiyatlara çok takılmayıp kaliteli ve sorunsuz boyalar istiyorsanız Jotun Boya ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Buradan Jotun Boya’nın iç cephe, dış cephe ve ahşap renklerine ulaşabilirsiniz.
Buradan Jotun Boya’dan iç cephe için renk fikirleri alabilirsiniz.
Buradan Jotun Boya’dan dış cephe boyaları ve ahşap boyaları için renk fikirleri alabilirsiniz.
Buradan Jotun Boya’nın uygulamasını indirip, duvarda istediğiniz renkleri görebilirsiniz.
Buradan size en yakın Jotun boya Bayisini bulabilirsiniz.

Jotun Boya’yı kullandıysanız deneyimlerinizi aşağıdaki ” jotun boya yorumlar ” kısmına yazabilirsiniz.

Yorumların denetimden geçtiğini hatırlatarak, marka değerlerini zedeleyici yorumlara yer verilmeyeceğini belirtelim.”

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu yapın!
Lütfen isminizi buraya giriniz