Bi Boya Yorumları, Bi Boya Nasıl Bi Boya?

0
80

bi'boya yorum
Bi boya yorumları, Bi Boya nasıl bi boya?

Yapı malzemeleri konusuyla uğraşmayanlar bile Kalekim’in adını yakından veya uzaktan duymuştur. Eskiden özellikle fayans yapıştırıcısı ve derz dolgusu deyince akla Kalekim gelirdi. Fayans yapıştırıcısında, derz dolgusunda özellikle eski ustaların asla vazgeçmeyeceği bir marka. 1973 yılında kurulan şirket, kalitesinden ödün vermeden yoluna devam ediyor. Yapı kimyasalları alanında ürün gamı oldukça geniş olan Kalekim, günümüzde de çok en çok tercih edilen markaların arasında bulunuyor. İşte Bi’Boya da bu Kale grubu şirketlerinden biri. 21 yıllık yapı malzemeleri ve boya tecrübemize dayanarak Bi Boya yorumlarının oldukça iyi yönde olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı hataları ve yanlış türde boya seçimi hatalarını saymazsak Bi Boya kullanıcıları üründen oldukça memnun.

Aslında Kalekim boyaları boya sektöründe uzun zamandır vardı. Kale Boya adı altında olmasına rağmen bilinirliği nispeten düşüktü. Kalekim boyaları artık ismini değiştirerek Bi’Boya adı altında markalaşma sürecine girdi. Yaptığı yatırım ve reklamlarla Bi’Boya’nın markalaşma sürecinin oldukça iyi gittiğini söyleyebiliriz.

Piyasada Kale Boya adıyla satıldığı zamanlardan beri; Kale Boya kullanıcıları zaten Bi’Boya kalitesini biliyor. Bi’Boya yorumlarının da olumlu yönde olması, halâ kaliteden ödün vermediğini bize gösteriyor. Bauhaus gibi büyük yapı marketlerden Bi’Boya satın alan müşterilerin olumlu yorumları göze çarpıyor.

Bi’Boya’nın Ürünleri

    Bi’Boya’nın ürün gamı da oldukça geniş. Diğer markalarda olduğu gibi Bi’Boya’nın da boya grubunda ekonomik ve üst kalite boyaları var. Yani birinci kalite plastik boya da var. Ekonomik plastik boya da. Aynı durum iç ve dış cephelerde, su bazlı silikonlu boyalar içinde geçerli.

    Yani boya tercihi yaparken kullanım amacınıza uygun boya satın aldığınızda Bi’ Boya markasından memnun kalmamanız için hiçbir sebep yok.

İç cephe plastik boyaları, İç ve dış cephe silikonlu su bazlı boyalar, İç ve dış cephe astarları, rutubete dirençli boyalar, ısı yalıtım boyası, genel amaçlı boyalar, dekoratif boyalar, (Betonart, Cam Sıva, Sedef Metalik v.b.) ve diğer boya uygulama aparatları ve yardımcı malzemeler.

Diğer boya konularımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bi boya kullanıcısı veya ustaysanız aşağıdan siz de Bi Boya yorumlarına ilave yapabilirsiniz. “Marka değerine zarar verici yorumlar yayınlanmayacaktır.”

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu yapın!
Lütfen isminizi buraya giriniz