İlginizi Çekebilir

Bu Kategoride En Çok Okunanlar

Bi Boya Yorumları, Bi Boya Kullanıcı Yorumları

bi boya kullanıcı yorumları
Bi boya yorumları

Yapı malzemeleri konusuyla uğraşmayanlar bile, Kalekim’in adını yakından veya uzaktan duymuştur. Eskiden, özellikle fayans yapıştırıcısı ve derz dolgusu deyince akla Kalekim gelirdi.

Kelekim, fayans yapıştırıcısında, derz dolgusunda özellikle eski ustaların asla vazgeçmeyeceği bir markadır. 1973 yılında kurulan şirket, kalitesinden ödün vermeden yoluna devam ediyor.

Yapı kimyasalları alanında ürün gamı oldukça geniş olan Kalekim, günümüzde de çok en çok tercih edilen markaların arasında bulunuyor. İşte Bi’Boya da bu Kale grubu şirketlerinden biri.

Bi Boya yorumları, oldukça olumlu yönde. Kullanıcı hataları ve yanlış türde boya seçimi hatalarını saymazsak; bi boya kullananlar üründen oldukça memnun.

Aslında, Kalekim boyaları boya sektöründe uzun zamandır vardı. Kale Boya adı altında olmasına rağmen; bilinirliği nispeten düşüktü. 

“Kale Boya” artık ismini değiştirerek Bi’Boya adı altında markalaşma sürecine girdi. Yaptığı yatırım ve reklamlarla Bi’Boya’nın markalaşma sürecinin oldukça iyi gittiğini söyleyebiliriz.

Bi Boya Yorumları

bi boya kullananlar
Bi boya kullanıcı yorumları

Piyasada Kale Boya adıyla satıldığı zamanlardan beri; Kale Boya kullanıcıları zaten Bi’Boya kalitesini biliyor. Eski ismi Kale Boya zamanında bile; kale boya yorumları oldukça olumlu yönde idi.

Bi’Boya yorumlarının da olumlu yönde olması, hala kaliteden ödün vermediğini gösteriyor. Bauhaus gibi büyük yapı marketlerde olumlu Bi Boya hakkında yorumlar göze çarpıyor.

Bi Boya kullanıcı yorumları genellikle, boyanın kıvamının çok kalın olması, örtücülüğünün oldukça fazla olduğu yönünde.

Boyanın kapağının açında, yoğurt kıvamında bir boya olduğu hemen göze çarpıyor. Bu da sulandırma oranının fazla olduğu ve yaptığı yüksek metrajın ipucunu veriyor.

Bi Boya Fiyatları ve Ürün Gamı

kalekim boya fiyatları
Bi boya fiyatları

Bi’Boya’nın ürün gamı oldukça geniş. Diğer markalarda olduğu gibi Bi’Boya’nın da boya grubunda ekonomik ve üst kalite boyaları var.

Yani, birinci kalite plastik boya da var, ekonomik plastik boya da. Aynı durum iç ve dış cephelerde, su bazlı silikonlu boyalar için de geçerli.

Bi boyanın ürün gamından bazı örnekler: İç cephe plastik boyaları, İç ve dış cephe silikonlu su bazlı boyalar, İç ve dış cephe astarları, rutubete dirençli boyalar, ısı yalıtım boyası, genel amaçlı boyalar, dekoratif boyalar, (Betonart, Cam Sıva, Sedef Metalik v.b.) ve diğer boya uygulama aparatları ve yardımcı malzemeler.

Bi Boya Fiyatları

kalekim boya fiyatları
Bi boya fiyatları

Bi boya fiyatları nasıl? Boya tercihi yaparken; kullanım amacınıza uygun boya satın aldığınızda Bi’ Boya markasından memnun kalmamanız için hiçbir sebep yok.

Örnek vermek gerekirse; yukarıda bahsettiğimiz gibi Bi Boya ürün gamı oldukça geniş. Gerçek silinebilir bir boya arıyorsanız, Bi Boya’nın ekonomik sınıf bir silinebilir boyasını değil; iyi silinebilir, ipek mat, boyasını almanız gerekiyor. (İyi silinebilir bir boya aynı zamanda duvarda canlı durur yani görünümü genellikle ipek mat veya yarı mat olur.

Burada doğru boya seçimi ön plana çıkıyor. Tabi, diğer boya markalarında olduğu gibi; bi boya fiyatları da boyanın sınıfına göre değişiyor. Doğal olarak, iyi silinebilir, ipek mat boyanın fiyatı biraz daha yüksek olacaktır.

Fakat, genel olarak Bi Boya fiyatları yani Kalekim Boya fiyatlarının piyasa ortalamasının üzerine çıkmadığını hatta; biraz daha altında olduğunu bile söyleyebiliriz. Siz yine de fiyat araştırması yapmadan ve ürünlerin son kullanım tarihine bakmadan satın almayın.

Daha önce Bi Boya kullandıysanız veya ustaysanız aşağıdaki yorum kısmından siz de; Bi Boya fiyatları veya uygulaması ile ilgili Bi Boya yorumları ekleyebilirsiniz. “Marka değerine zarar verici yorumlar yayınlanmayacaktır.

2 Yorum

  1. Bi boya kullanıyorum aşağı yukarı 1 yıla yakın. Uygulamacıyım. Buca çamlı kule yılmaz ticaretten alıyorum boyaları. Artık, her gittiğim müşteri ye direk bi boya yi özellikle tavsiye edip müşterimi ikna ediyorum. İşin sonunda neden bu kadar ısrar ettiğini müşteri ancak o zaman anlıyor. Ve de iyi ki sizi dinlemişiz usta diyor. Bi boya harika boya. Allah razı olsun emeği geçen herkesten. Saygılar.

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu yapın!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

10,352BeğenenlerBeğen
36,885TakipçilerTakip Et
2,117TakipçilerTakip Et
1,522TakipçilerTakip Et

En Çok Okunanlar