İlginizi Çekebilir

Bu Kategoride En Çok Okunanlar

Permolit Boya Yorumlar, Permolit’in Boyaları Nasıl?

permolit boya yorumları

Dönem-dönem farklı tv reklamları ile karşımıza çıkan Permolit’i biliyor musunuz? Her şeyden önce, Permolit Boya’nın aklınızda kalan, diğer boya markaları kadar büyük ve eski bir boya üreticisi olduğunu belirtelim. Yarım asırlık boya tecrübesi ile gerek yapı marketlerde, gerekse boya bayilerinde olumlu Permolit Boya yorumları dikkat çekiyor.

Bu yazımızda, Permolit’i merak eden okurlarımız için, genel olarak bilgiler verip, sektördeki tecrübemizle, kendi yorumumuzu katıp değerlendirdik. Ayrıca, Permolit’in iç cephe, dış cephe, tavan boyası, panel kapı boyası hakkında değerlendirmer yaptık.

Permolit Boya Nasıl?

permolit boya iyi mi

Permolit Boya nasıl bir boya, Permolit Boya kaliteli mi, iyi mi?: Permolit’in geçmişi tavan boyasına dayanıyor. İlk boya üretimine tavan boyası ile başlayan Permolit’in boyaları, tavan boyası satışında Türkiye birincisidir.

Ayrıca, Türkiye’de tavan boyasında, kalıcı ilk markalaşma Permolit Tavan Boyası ile olmuştur. Türkiye’de satılan tavan boyalarının yaklaşık %40’ını “Permolit Süper Tavan Boyası” oluşturuyor.

Tavan boyası üretimi ile boya sektörüne giren Permolit, Ar-Ge çalışmalarına ve müşteri memnuniyetine öncelik vererek günümüzde de diğer boya gruplarında da birçok kaliteli ürüne imzasını atmıştır.

İç ve dış cephe boyaları, sentetik boyalar, ahşap koruyucu ve vernikler, astar ve macunlar, renklendiriciler hatta yalıtım malzemeleri ile günümüzde birçok ürün ile sektörde ilk sıralarda yer alıyor. Ayrıca, dünyada 25 den fazla ülkeye de boya ihracatı yapıyor.

Permolit Boya Kimin?

1984 yılından beri boya üreticisi olan Permolit Boyaları, %100 yerli sermayeli, Akçalı şirketler topluluğunun markalarından biridir. Akçalı Boya değince akla Akçalı spreyleri gelse de; 300’ü aşkın ürün gamı ile kaliteli ürünler üretmeye devam ediyor.

Ayrıca, Türkiye’nin en çok satılan sprey boyaları Akçalı spreyler de, Permolit Boyanın’da içinde bulunduğu Akçalı Boya Şirketler Topluluğu bünyesindedir.

Son yıllarda, tv ve internet reklamları, çeşitli sponsorluklar ve sosyal medya etkinlikleri ile bilinirliğini arttırmaya devam ediyor.

Permolit Boya Yorumlar

permolit boya kullanıcı yorumları

Permolit Boya, müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor. Permolit Boyaları’nın hızla büyümesi ve sektörde ilk sıralarda olması Permolit Boya kullanıcı yorumlarının olumlu yönde olduğunu gösteriyor.

Tabi, tüm boya markalarında olduğu gibi, kullanıcı veya usta hataları müşteri şikayetlerinin büyük kısmını oluşturuyor. Doğru bir uygulama ile amacınıza uygun bir Permolit’in boyalarından satın alırsanız, memnun kalmamanız için bir neden yok.

Her boya markasında olduğu gibi, Permolit Boya’nın da ekonomik ve üst sınıf ürünleri var. Örneğin: Tam silinebilir, leke tutmaz, antibakteriyel bir boyası da var, ekonomik grup silinebilir bir boyası da.

Aynı şekilde, plastik boyalarda da farklı kategoride ürünleri bulunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, size uygun bir Permolit Boyayı tercih ederseniz sorun yaşamazsınız . Yeter ki, satın aldığınız Permolit Boya’nın hangi sınıfta olduğunu bilin!

Permolit’in boyalarından satın almayı düşüyorsanız; iç cephe, su bazlı boyaları hakkında bazı örnekler verelim. Bu sayede kendinize uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Bazı Permolit Boya Özellikleri ve İç Cephe Boyası Yorumları

permolit ic cephe boyasi yorumlari
  • Permomax: Permolit Boya’nın en üst kalite silinebilir boyası. Tam silinebilir, leke tutmaz. Sağlık bakanlığı onaylı, antibakteriyel boya. İpek mat ve mat görünümlü olanları bulunuyor.
  • Permosoft: Permolit’in küf dirençli, tam silinebilir iç cephe boyası. İpek mat görünümde, kapatma özelliği yüksek.
  • Permosil: Permolit Boya’nın en çok satılan iç cephe boyası. Kapatma özelliği yüksek, silikonlu mat görünümlü ekonomik sınıf silinebilir iç cephe boyası.

Permolit Amerikan Kapı Boyası Yorumları

permolit amerikan kapı boyası yorumları

Permolit Boya amerikan panel kapı boyası yorumları: Permolit’in iki çeşit panel kapı boyası üretimi var. Su bazlı ve sentetik panel kapı boyası.

Su bazlı panel kapı boyası; su bazlı, kokusuz, sararmaya dirençli, saf akrilik, temizlenebilir, çabuk kuruyan, kokusuz, yüksek kalitede bir panel kapı boyasıdır. Her boyada olduğu gibi, uygulama aşamaları, boyanın teknik bülteninde tarif edildiği taktirde uygulanırsa, memnun kalacağınız bir boyadır. Kullanıma hazır olarak satılır. Permolit Boya amerikan panel kapı boyası kullanıcı yorumlarının olumlu yönde olduğunu söyleyebiliriz.

Sentetik panel kapı boyası ise; oldukça dayanıklı, çok yüksek silinebilme ve çok iyi kapatma özelliğine sahip sentetik bir boyadır. Alttaki renk çok koyu bir renk değilse 2 katta birçok rengi kapatabilir.

Sentetik boyaların genel özelliğinden dolayı geç kurur ve birkaç gün koku yapabilir. Fakat, çok dayanıklı bir boyadır. Katlar arası 24 saat beklemek gerekir. %10 sentetik tiner ile inceltilir. Özellikle, son yollarda, ustalar tarafından kapatma özelliği çok övülüyor.

Permolit Tavan Boyası Yorumları

permolit tavan boyası yorumları

Hem uygulayıcı, hem de, satıcı olarak Permolit Tavan Boyası yorumlarının çok olumlu olduğunu görüyoruz. 20 yılı aşkın yapı malzemeleri tecrübemizle, Permolit Süper Tavan’ın adının hakkını verdiğini söyleyebiliriz.

Uygulamada bir hata yapılmazsa, bir tavan boyasından ne bekleniyorsa onu veriyor. Beyazlık, yüksek kapatmak gücü, iz bırakmama ve kalıcı beyazlık. Permolit Tavan Boyası hakkında daha fazla bilgi almak için, linke tıklayarak, “Permolit Tavan Boyası Hakkında Her Şey” yazımızı okuyabilirsiniz.

Permolit Dış Cephe Boyası Yorumları

permolit dış cephe yorumlar

Şimdi, Permolit’in en çok kullanılan ve bilinen dış cephe boyalarından bahsedelim.

  • Permosil Dış Cephe Boyası: Permolit’in en çok satılan yüksek kalitede bir dış cephe boyası. Su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, mat, hem kaliteli hem hesaplı.
  • Permomax Dış Cephe Boyası: Permolit’in iç cephede olduğu gibi, en üst kalitede dış cephe boya grubudur. Çok dayanıklı olmasının yanında, yaptığı yüksek boyama alanı ile dikkat çekmektedir. Yarı mat görünümde, ultra silikonlu ve zorlu hava koşullarına dayanıklı bir üründür.

Permolit Boya satın almak istiyorsanız, yukarıdaki özelliklerine göre, boya seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca, kullandığınız Permolit Boya yorumlarınızı da; bu yazının altında paylaşabilirsiniz. (Marka değerlerine zarar verici yorumlar yayınlanmayacaktır.) “Permolit Boya hakkındaki yazımız, tavsiye niteliğinde değil, genel bilgilendirme niteliğindedir. Tüm markalarda olduğu gibi Permolit Boyaları ile ilgili karşılaşılan sorunlarda sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir.

6 Yorum

  1. Evimi Permolit süper tavan boyası ve permomax antibakteriyel iç cephe boyası ile boyadım. Permolit boyadan çok memnun kaldım. Gerçekten çok kaliteli ve yerli üretim olması çok güzel.

  2. PERMOLIT Permomax antibakteriyel ürününü önerdiler kafamda soru işareti vardi hic kullanmadığım bilmediğim bir üründü Bauhaus da satış danışmanı arkadaşın önerisiyle aldim hem kapaticiligi cok iyi hemde tam silinebilir ve leke tutmaması mukemllmel herkeze tavsiye ederim hic pişman olmazsınız

  3. Banyo tavanımda küf vardı. Tavsiye üzerine permomax küf önleyi tavan boyasını kullandım. Mükemmel sonuç aldım.

  4. Permolife su bazlı parlak boya ile Amerikan kapı boyadım 2 katta 7 kapı boyadım. Hem kapatıcılığı yüksek hem de kolay uygulanıyor.

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu yapın!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

10,352BeğenenlerBeğen
36,885TakipçilerTakip Et
2,117TakipçilerTakip Et
1,522TakipçilerTakip Et

En Çok Okunanlar