Marshall Boya Renkleri, Marshall Renk kataloğu

marshall boya renk kataloğu
Marshall boya renkleri, Marshall rengi kodları

Marshall Boya renkleri 3 kategoriye ayırmış. Klasik renkler, canlı renkler ve trend renkler.

Sizin için Marshall boya renk kataloğunun yüksek çözünürlüklü fotoğrafını çektik. Resimlerin üzerine tıklayıp büyütebilirsiniz. Renk seçimi yaparken size faydası olacağına inanıyoruz.

Renklerin duvarda bir ton daha koyulaşacağını, telefon ve tablet ekranında daha açık görünebileceğini unutmayın. Ayrıca uygulayacağınız mekanın ışığı da renkleri etkileyecektir.

Örneğin, Marshall Boya renklerini büyük pencereli bir salonda açık; fakat ışıksız bir koridorda daha koyu görebilirsiniz.

Marshall Boya Renkleri
Marshall boya renkleri, trend renkler.
marshall renkleri
Marshall boya renkleri, canlı renkler
marshalkl kartelası
Marshall Boya Renkleri, klasik renkler

En Çok Satılan Marshall Boya Renkleri

Marshall Kum Beji Rengi

marshall kum beji renk kodu
Marshall kum beji rengi

Marshall kum beji rengi, çok uzun süredir en çok satan renkler arasında bulunuyor. Halâ evinin tüm odalarında marshall kum beji kullanan birçok kullanıcı var. Marshall kum beji rengi, orta tonda olduğu için evin tüm duvarlarında kullanılabilir.

Marshall kum beji rengi kodu 2206 dır. Bu renk numarası ile hazır olarak satın alabilir veya Marshall boya bayilerinde yaptırabilirsiniz.

Marshall Deniz Kabuğu Rengi

marshall deniz kabuğu rengi
Marshall deniz kabuğu rengi

Marshall deniz kabuğu rengi, en çok satan renkler arasında ilk sırada bulunuyor. Bejin en açık tonlarında olduğu için çok tercih ediliyor.

Özellikle ışık almayan evlerde, Marshall deniz kabuğu rengi çok iyi bir tercih olabilir. Marshall deniz kabuğu rengi kodu 2211 dir.

Bu renk numarası ile Marshall deniz kabuğu rengini hazır olarak satın alabilir veya Marshall bayilerinde yaptırabilirsiniz.

Marshall Çakıl Taşı Rengi

marshall çakıl taşı rengi
Marshall çakıl taşı rengi

Marshall çakıl taşı rengi, kum beji gibi orta tonlarda bir renk. Evin tüm odalarında kullanılabilir.

Geçtiğimiz yıllarda çok satan renkler arasındaydı. Şimdi ise, yerini gri tonlarına bırakıyor. Marshall çakıl taşı rengi, griyi andıran ve hafifçe yeşili çağrıştıran bir renk. Marshall çakıl taşı renk kodu 2216 dır.

Marshall Damla Sakızı Rengi

marshall damla sakızı rengi
Marshall damla sakızı rengi

Marshall damla sakızı rengi, oldukça açık bir renktir. Fildişinin çok açık bir tonu diyebiliriz. Duvarda belli belirsiz bir renktir. Hafif krem-sarıdır. Marshall damla sakızı rengi ferah ortamlar oluşturmak için idealdir. Işığı az bir odada, koridor mutfak ve salonlarda Marshall damla sakızı rengini tercih edebilirsiniz. Marshall damla sakızı renk kodu 2213 dür.

Marshall Gelin Teli Rengi

marshall gelin teli
Marshall gelin teli rengi

Marshall gelin teli rengi, trend renkler arsında yer alıyor. Orta tonlarda bej ve sütlü kahveyi andırıyor. Marshall gelin teli rengi, salon, oturma odası, genç odası için iyi bir seçenek olabilir. Marshall gelin teli rengi kodu 00NN 62/000 dır. Bu renk numarası ile gelin teli rengini Marshall Boya bayilerinde yaptırabilirsiniz.

Marshall Tütsü Rengi

marshall tütsü
Marshall tütsü rengi

Marshall tütsü rengi, gelin teline çok benzese de; daha açık bir renktir. Duvarda çok açık sütlü kahveyi andırabilir. Marshall tütsü rengi, açık bir renk olduğu için, karanlık odalarda ve koridorlarda kullanıma uygundur. Marshall tütsü rengi kodu 70BB 73/020 dir. Bu renk numarası ile Marshall Boya bayilerinde yaptırabilirsiniz.

Marshall Vanilya Çiçeği Rengi

marshall vanilya çiçeği
Marshall vanilya çiçeği rengi

Marshall vanilya çiçeği rengi, halâ en çok tercih edilen renkler arasında bulunuyor. Sarımsı olmayan kreme yakın ama daha açık bir renk arıyorsanız Marshall vanilya çiçeği rengi size göre. Açık tonlarda olduğu için, evin tüm odalarında eşya uyumuna göre tercih edilebilir. Marshall vanilya çiçeği rengi kodu 2305 dir. Bu renk numarası ile hazır olarak satın alabilir veya Marshall Boya Bayilerinde vanilya çiçeği rengini yaptırabilirsiniz.

Marshall Çiğ Damlası Rengi

marshall çiğ damlası
Marshall çiğ damlası rengi

Çocuk veya bebek odası için, canlı ve orta tonlarda bir renk arıyorsanız Marshall çiğ damlası rengi tam size göre. Bebek ve çocuk odaları için mavi renk arayışı içinde olan ebeveynlerin %80’ninden fazlası çiğ damlası rengini görür görmez beğeniyor.

Marshall çiğ damlası renginin kodu 4405 dir. Bu renk numarası ile Marshall çiğ damları rengini Marshall Boya bayilerinde yaptırabilirsiniz.

Marshall Boya kataloğu renkleri ve yeni marshall boya renk kataloğu bu sayfada güncellenecek ve yeni renkler sık sık eklenecektir.

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu yapın!
Lütfen isminizi buraya giriniz